Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/h10u74/web/seret.zaliztsi.te.ua/templates/meet_gavern/lib/menu/GKBase.class.php on line 114

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/h10u74/web/seret.zaliztsi.te.ua/templates/meet_gavern/lib/menu/GKHandheld.php on line 76
МИСТЕЦЬКО-РОЗВАЖАЛЬНИЙ ФЕСТ — Афіша
Main menu

Афіша

План фестивалю на 2013

 

Орієнтовний план виступів на четвертому регіональному мистецько-розважальному фестивалі «На хвилях Серету» 2013 року.

13 липня

15.00 - Урочисте відкриття першого дня фестивалю.

15.20 - Виступи аматорів Залозецького краю.

16.30 - Василь Хлистун

17.00 - Театр ательє "КРИВА ЛЮФА"

17.20 - "БатаRея" (м. Рівне)

18.20 -  Театр ательє "КРИВА ЛЮФА"

18.40 - "Цвіт життя" (м.Красне)

19.40 -  Театр ательє "КРИВА ЛЮФА"

20.00 - "No Limits" (м.Львів)

21.00 - "Вільний погляд" (смт.Залізці)

22.00 - "ДІАМАНТ" (м.Львів)

23.00 - "Інший світ" (м.Івано-Франківськ)

24.00 - "LIBERTY" (м.Рівне)

01.00 – Діджей "Mykha"

14 липня

 

14.00 - Урочисте відкриття другого дня фестивалю.

14.10 - Ансамбль "Покликання"

14.30 - Пісенний вернісаж " Love Studio" (м.Броди)

15.00 - "Край", " Благовіст" (м. Зборів)

15.30 - Тернопільський муніципальний духовий оркестр "Оркестра волі"

16.30 -Павло Доскоч

17.40 - Нагородження дипломами

18.20 - "ЕХО" (м.Тернопіль)

19.20 - Розіграш лотереї "На хвилях Серету"

19. 40 - "Думки вголос" (м.Тернопіль)

20.40 - "Екзюпері" (м. Дубно)

21.40 - "Залізний Хрест" (м.Львів)

22.40 - "Грань алоє" (м. Хмельницьк)

23.40 - "Друже музико" (м. Одеса)

00.40 - Святкова дискотека

 

Також напротязі всього фестивалю працюватиме містечко майстрів народної творчості за участю Белзюк Оксани, Гринкевич Лариси (м. Тернопіль) та інших.

 

План фестивалю на 2012

 

План фестивалю на 2012 

21 липня (Початок 17:00)

1. Виступи аматорів залозецького краю.

2. Павло Доскоч

3. Цвіт життя

4. Without Rules

5. НаВиворіт

6. 100 ' ЖАРИ

7. Reality of Freedom

8. Вільний погляд

9. Дискотека

22 липня (Початок 15:00)

1. Хор

2. Виступи аматорів залозецького краю. 

3. гурт "Край", гурт "Благовіст"

4. Ірина Музика

5. Світлотінь

6. В полі зору

7. Батарея 

8. Грань алоє

9. Hot Ice

10. No Limits

11. 100 хвилин

12. Liberty

 

План фестивалю на 2011

Другий регіонально мистецько-розважальний фестиваль

«На хвилях Серету»

Місце проведення фестивалю: смт Залізці. берег Залозецького озера.

Дата проведення фестивалю: 17 липня 2011 року.

Сцена

14:00 – 14:30Урочисте відкриття Другого регіонального мистецько-розважального фестивалю «На хвилях Серету», зустріч та привітання творчих делегацій, гостей
14:30 – 16:00Регіональний мистецько-розважальний фестиваль «На хвилях Серету» вітає гостей (виступи аматорських та народних колективів Залозецького краю та   м.Зборова) 
16:00 – 16:30 Народна аматорська капела «Боян», м. Бережани
16:30  – 17:00 Гуморески від Ігора Баяка 
17:00 – 18:00Автор та виконавець власних пісень Павло Доскоч
18:00 – 18:20 Лауреат Міжнародних та Всеукраїнських конкурсів Христина Козак  
18:20 – 19:00  Конкурси
19:00 – 01:00Виступи гуртів «Цвіт життя»,  "Планіметрія", " ЕХО",  " FIOLET",  "4 в К.П.З",   "LIBERTY", «Вільний погляд», а також Каті Бойко.
 01:00Феєричне шоу
00:15Святкова Дискотека

Містечко майстрів

13:00 – 21:00Презентації, виставки-продажі, проведення майстер-класів від народних умільців Зборівщини, Тернопільщини, Івано-Франківська, Рівного, Луцька, Львова та ін..

Спортивний майданчик

13:00 – 18:00Спортивно розважальна програма

Кулінарний конкурс

14:00 – 17:00
Приготування рибних страв
 15:00 – 17:00Дитячі конкурси та інші розваги.

План фестивалю на 2010

11:30 - 12:00Урочисте відкриття регіонального мистецько-розважального фестивалю "На хвилях Серету", зустріч та привітання творчих делегацій
12:00 - 13:00Регіональний мистецько-розважальний фестиваль "На хвилях Серету" вітає гостей (виступ аматорських та народних колективів Залозецького краю)
13:00 - 13:30Хор "Галичани" Мшанецького БК Зборівського району
13:30 - 14:00Ансамбль "Зорепад"
14:00 - 14:30Гуморист Петро Собра (м. Борщів)
14:30 - 15:00Вокальна група гурту народних музик "Збираж" (м. Збараж)
15:00 - 15:30Чоловічий вокальний ансамбль (с. Конюхів, Козівський район)
15:30 - 16:00Дует "Вишиванка" (м. Т ернопіль)
16:00 - 16:40 Джаз-фолк група "БРІО" (м. Тернопіль)
16:40 - 17:00 Катя Шинкарук
17:00 - 18:10Тернопільський муніципальний духовний оркестр "Оркестра Волі"
18:10 - 18:40Василь Жураковський, лауреат першого відкритого конкурсу гумористів ім. Анатолія Гармачука
18:40 - 19:10Народно-аматорвська капела "Буян" (м. Бережани)
19:10 - 19:30Гурт "Благовіст" (м. Зборів)
19:30 - 20:00Ірина Чорній
20:00 - 21:00Заслужений артист України Роман Рудий та його гурт "Отава"
21:00 - 22:00Гурт "Вільний погляд"
22:00 - 23:00Найкраща рок-група України "С.К.А.Й."
23:00Феєричне шоу
23:15Святкова дискотека