Main menu

Учасники в 2012

ОТАВА

otava

 

Гурт "ОТАВА"

Творчий колектив традиційної української пісні, який виконує власні, авторські, українські народні пісні, колядки й гаївки, козацькі пісні та твори духовного змісту в сучасному аранжуванні та оригінальному викладі. Колектив носить назву «Отава» - це молода трава, яка проростає після першого покосу і скільки б її не косили, вона завжди буде проростати! Цим символізується наш гурт, наш народ і наша українська пісня. Свою творчу стежину молоді виконавці розпочали із запису магнітоальбому «Великодні дзвони». Нещодавно, у їхньому виконанні світ побачив диск Святої Літургії! Візитною карткою музикантів є пісня з одноіменною назвою «Отава», що передає настрій і характер колективу. А родзинкою гурту є акапельний багатоголосий спів, що в поєднанні з сучасним аранжуванням і використанням народних інструментів справляє неповторні та незабутні враження на слухача. Філософія і мета артистів - популяризація української естрадної пісні, фольклорної та духовної музики. Гурт «Otava» представляє свою творчість не тільки по містах України, але й далеко поза її межами. Їм аплодували у Польщі, Німеччині, Франції, Бельгії, Італії та Канаді. Але це тільки початок і скоро їх почує кожен українець. Ці молоді хлопці поклали перед собою найважче завдання - бажання донести до людей всього світу своє найцінніше, своє найрідніше, своє найдорожче!!!

Склад колективу:

Микола Кліщ - Клавішні, сопілка, вокал

Ігор Артемяк - Акордеон, вокал

Володимир Мельниченко - Ритм-гітара, соло-гітара, вокал

Максим Негодін - Бас-гітара, вокал

Богдан Губ'як - Ударні, вокал

 

Інформацію взято з http://otava.at.ua

 

Світлотінь

svitlotin

 

Гурт заснований в 2008 році, тривалий час в колективі відбувались зміни музикантів, відповідно і тривала певна невизначеність у стилі музики. в 2011 ситуація стабілізувалась, і Світлотінь почали підкоряти сцени, таких фестів як "Рок-ВІДРИВ" (м.Бучач) та "РокСТАРТ" (м.Львів), з новим репертуаром. В травні 2012 року гурт став дипломантом  ХІІІ Всеукраїнського фестивалю сучасної пісні та популярної музики "Червона Рута". Зараз група працює над створенням свого дебютного альбому, та збирається взяти участь у всіх можливих фестивалях України.

 

Учасники гурту

 

Інформацію взято з  http://vk.com/svitlotinband

No Limits

nolimits

 

Стиль музики: Pop-Rock, Alternative

Склад гурту:
Тарчанин Андрій - гітара
Мицак Андрій - вокал, гітара
Мосесов Олександр - бас-гітара
Солтис Михайло - клавіші, бек-вокал
Дем'ян Тарас - ударні
Мар'яна Мисько - вокал (сесія)
Коротєєв Максим - звукорежисер.

 

Інформацію взято з http://vk.com/no_limits_band

LIBERTY

LIBERTY

 

гурт"Liberty"(анг. "свобода")

ми не обмежуємо себе якимись рамками в стилі музики, а граємо просто те що лине із серця, але в більшості піснях можна зустріти такі напрямки як фолкрок, панкрок, попрок... хоча оцінюйте самі це все=)

 

Інформацію взято з http://vk.com/club7741145